
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 713600
Ксенонова автолампа Winso PK22s H3 35W (6000 k) 85V KET 713600
290,70 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ксенонова лампа характеризується як одна з найдовговічніших. Не нагріває фари, служить гарною заміною штатному світлу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Напруга живлення | 12 В |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H3 |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | PK22s |
| Стан | Нове |
| Тип | Ксенон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ксенонові |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Категорія | Ксенонові |
| Підбір по потужності | 35W |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 290,70 ₴


