
Подарунок
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 106622
Тент автомобільний Jeep "M" Elegant Suv Peva з підкладкою 440х185х145 м
1 745,90 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний Jeep "M" Elegant Suv Peva з підкладкою 440х185х145 м»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду<
Сумка, зручна як для транспортування, так і для зберігання
Довжина: 440 см.
Ширина: 185 см. Висота: 145 см.
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду<
Сумка, зручна як для транспортування, так і для зберігання
Довжина: 440 см.
Ширина: 185 см. Висота: 145 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.85 мм |
| Довжина | 4400 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1850 |
| Довжина, мм | 4400 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | M |
| Ширина, мм | 1450 |
- Ціна: 1 745,90 ₴







