
Подарунок
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100262
Тент автомобільний Jeep "L" Elegant Suv Peva з підкладкою 480х195х155 м
1 915,70 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний Jeep "L" Elegant Suv Peva з підкладкою 480х195х155 м»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не ушкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка, зберігання
Довжина: 480 см.
Ширина: 195 см. Висота: 155 см.
Професійний м'який матеріал, який не ушкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка, зберігання
Довжина: 480 см.
Ширина: 195 см. Висота: 155 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.55 мм |
| Довжина | 4800 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1550 |
| Довжина, мм | 4800 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1950 |
- Ціна: 1 915,70 ₴







