
Подарунок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 106629
Тент автомобільний "L" з підкладкою Elegant Peva 483х178х120 м
1 691,40 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний "L" з підкладкою Elegant Peva 483х178х120 м»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка,
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.2 мм |
| Довжина | 4830 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1200 |
| Довжина, мм | 4830 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1780 |
- Ціна: 1 691,40 ₴







