
Подарунок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100268
Тент автомобільний "XL" Elegant Peva з підкладкою сірий 535х178х120 м
1 805,90 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний "XL" Elegant Peva з підкладкою сірий 535х178х120 м»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не ушкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка, зберігання
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
матеріал PEVA 75г + бавовна 70г
Розмір XL 535х178х120
Професійний м'який матеріал, який не ушкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка, зберігання
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
матеріал PEVA 75г + бавовна 70г
Розмір XL 535х178х120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.2 мм |
| Довжина | 5.35 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1200 |
| Довжина, мм | 5350 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1780 |
- Ціна: 1 805,90 ₴







