
Подарунок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100273
Тент автомобільний Jeep "XL" Elegant Polyester без підкладки 510х195х155 м
1 340,80 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний Jeep "XL" Elegant Polyester без підкладки 510х195х155 м»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка,
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишеньки під дзеркала бічного вигляду
Сумка,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.55 мм |
| Довжина | 5100 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1550 |
| Довжина, мм | 5100 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент без підкладки |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1950 |
- Ціна: 1 340,80 ₴






