
Подарунок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PB-P30033
Тент автомобільний "XL" Milex сірий Polyester 5.33х1.77х1.16 м
954,40 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний "XL" Milex сірий Polyester 5.33х1.77х1.16 м»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний тент насамперед необхідний для того, щоб захистити поверхню, що вкривається, від несприятливих для лакофарбового покриття зовнішніх впливів. Високоякісний тент Milex Polyester XL чудово впорається зі своїм завданням завдяки водостійкій світловідбивній тканині. Тент не пошкоджує поверхню автомобіля, тому що внутрішня підкладка виконана зі спеціального м'якого матеріалу.
Розмір: XL
Довжина: 533 см.
Ширина: 177 см.
Висота: 116 см.
Колір: сірий
Виробник: Польща
Розмір: XL
Довжина: 533 см.
Ширина: 177 см.
Висота: 116 см.
Колір: сірий
Виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Висота | 1.16 мм |
| Довжина | 5350 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1160 |
| Довжина, мм | 5330 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент без підкладки |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1770 |
- Ціна: 954,40 ₴




