
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100835
Домкрат ромбовидний 2т з ручкою посилений підйом 120-413 мм Elegant 100 835
930 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вантажопідйомність, т 2
Мінімальна висота, мм 120
Максимальна висота, мм 413
Вага брутто, кг 3.2
Габарити та тип упаковки 450x120x115 мм, картон
Механічний домкрат являє собою пристрій з ручним приводом. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Мінімальна висота, мм 120
Максимальна висота, мм 413
Вага брутто, кг 3.2
Габарити та тип упаковки 450x120x115 мм, картон
Механічний домкрат являє собою пристрій з ручним приводом. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Висота підйому | 413 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3.4 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 120 |
| Висота підіймання (мм) | 413 |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 3,4 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
- Ціна: 930 ₴






