
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18044
Світлодіодна автолампа Narva Led HIR2 RPL2 12/24V 24W
2 033,20 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип лампи: Світлодіодні
Виробник: Narva
H-цоколь: HIR2 (9012)
Переваги: Збільшений термін служби
Колірна температура: 6500°K
Серія: Range Performance LED
Країна виробник: Німеччина
Арти4
Виробник: Narva
H-цоколь: HIR2 (9012)
Переваги: Збільшений термін служби
Колірна температура: 6500°K
Серія: Range Performance LED
Країна виробник: Німеччина
Арти4
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LED |
| Виробник | Narva |
| Напруга живлення | 24 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | HIR2 |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Світлодіодні |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові опції | Без додаткових опцій |
| Категорія | Світлодіодні лампи (LED) |
| Підбір по потужності | 24W |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 033,20 ₴



