
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101809
Домкрат важільно-гвинтовий 0,7т з ручкою Elegant 101 809
540,30 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат важільно-гвинтовий 0,7т з ручкою Elegant 101 809
Вантажопідйомність 700 кг
Мінімальна висота 100 мм
Максимальна висота 240 мм
Вага 1.85 кг
Вантажопідйомність 700 кг
Мінімальна висота 100 мм
Максимальна висота 240 мм
Вага 1.85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Висота підйому | 240 мм |
| Вантажопідйомність | 700 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 1.9 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Важільно-гвинтові |
| Висота підхоплення (мм) | 100 |
| Висота підіймання (мм) | 240 |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 0,7 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 1,9 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Важільно-гвинтовий |
- Ціна: 540,30 ₴




