
Подарунок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 107352
Тент-чохол "антиград" L (4820*1770*1210) EL100 281
3 698 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 67,80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент-чохол "антиград" L (4820*1770*1210) EL100 281»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захист від:
снігу
дощу
граду
сонця
СПЕЦИФІКАЦІЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
матеріал Верх: 100 г/м2 трикотажне полотно + 5мм EVA (щільність 22 кг/м3); Сторона: 150D Оксфорд
Розмір L 4820*1770*1210 мм
снігу
дощу
граду
сонця
СПЕЦИФІКАЦІЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
матеріал Верх: 100 г/м2 трикотажне полотно + 5мм EVA (щільність 22 кг/м3); Сторона: 150D Оксфорд
Розмір L 4820*1770*1210 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.21 мм |
| Довжина | 4820 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1210 |
| Довжина, мм | 4820 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент "антиград" |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1770 |
- Ціна: 3 698 ₴







