
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 171860
Домкрат гідравлічний підкатний 2т 8,5 кг підйом 135-335 мм Winso 171860 валіза
2 151,80 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат відноситься до підкатного типу, яким зручніше та легше підняти автомобіль, за умови рівної поверхні, на якій стоятиме домкрат. Встановивши і почавши працювати з пристроєм, ви приємно здивуєтеся тому, як впевнено воно підніме ваш легковий автомобіль завдяки можливості максимальної вантажопідйомності номіналом 2 т. Висота підкату досить низька і становить 135 мм, пролізе практично куди завгодно. Максимальна висота підйому становить 335 мм, чого з лишком вистачає для більшості легкових авто. Сам домкрат важить 7,2 кг, що дає йому плюс у стійкості на поверхні. Гідравлічна система домкрата працює як годинник і стабільно перекачує робочу рідину з резервної камери в робочу склянку. За рахунок цього в ємності піднімається тиск, і вона починає виштовхувати поршень. Подібна система забезпечує мінімальні зусилля з боку людини та велику жорсткість, надійність утримання. Корпус виготовлений з міцного металу з ергономічними особливостями конструкції. Рукоятка має прогумований наконечник, покращуючи зчеплення рук із інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Висота підйому | 335 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Подкатниє |
| Висота підхоплення (мм) | 135 |
| Висота підіймання (мм) | 335 |
| Гарантійний термін | 0.5 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 0,5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 8,5 |
| Тип (Рожечка) | Гідравлічні |
| Тип домкрата | Гідравлічний підкатний |
- Ціна: 2 151,80 ₴







