
- Готово до відправки
- Код: 108360
Тент автомобільний Kegel Basic Garage Hatchback М1 (355-380 см)
1 870,40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тент автомобільний Kegel Basic Garage Hatchback М1 (355-380 см)»
Тент на хетчбек 355-380 см Kegel-Blazusiak Basic Garage Hatchback М1 5-3954-241-3021
Тент серії Basic Garage виконаний з міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, проникаюча водонепроникного матеріалу.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого одношарового матеріалу.
Для автомобілів довжиною: 355-380 см
Використання:
CHEVROLET Spark od 2009
CITROEN C2, Saxo Punto (I, II)
ФОРД Ка, Фестива, Фієста (III, IV, V) до 2001
HONDA Logo, Jazz до 2014
HYUNDAI Getz, i10
KIA Picanto II від 2011
LANCIA Y do 2016 W169
MINI Mini від 2001
NISSAN Micra
OPEL Corsa (B, C) до 2006
PEUGEOT 106, 205, 1007
RENAULT Twingo, Clio (I, II)
SEAT Mii
ForFour
SUBARU Justy
SUZUKI Ignis, Splash, Swift (II, III) до 2010
TATA Indica
TOYOTA Starlet, Yaris (I, II) до 2011
VOLKSWAGEN Fox, Up, Polo (III) до 20 тенту:
Виготовлений з міцного водонепроникного матеріалу.
Стійкий до дії УФ-променів
Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев і пташиного посліду. і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин.
Відводить вологу (паропроникний) при плюсовій температурі повітря,
Внутрішня частина вона не залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре.
У центрі тенту нанесений напис із зазначенням назви та логотипу продукції-виробника, що дає вам гарантію підлін. одягати: витягнутий з упаковки намет помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.31 мм |
| Довжина | 3800 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 3800 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | M |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Ширина, мм | 3800 |
- Ціна: 1 870,40 ₴




