
- Готово до відправки
- Код: 108361
Тент автомобільний Kegel Basic Garage Hatchback М2 (380-405 см)
1 930,50 ₴
Тент на хетчбек 380-405 см Kegel-Blazusiak Basic Garage Hatchback М2 5-3955-241-3021
Тент серії Basic Garage виконаний з міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, що проходить водонепроникного матеріалу.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого одношарового матеріалу.
Для автомобілів довжиною: 380-405 см
Застосування:
DAEWOO Калос
FIAT Idea, Tipo, Punto Grande, Punto Evo, Punto 2012
FORD Fusion, Aspire, Fiesta (VI, VII) від 2002
HYUNDAI i20
KIA Pride, Ria Kalina
LANCIA Y od 2011
MAZDA 2, 121 hatchback
MITSUBISHI Colt
OPEL Corsa (D) від 2007
PEUGEOT 206, 306, 208, 206 Комбі
REAULT 200 MK III
SCION xA
SEAT Ibiza
SKODA Felicia, Fabia
SUZUKI Swift (IV) від 2011
TOYOTA Urban Cruiser, Яріс (III) від 2012
VOLKSWAGEN Golf II, Поло (IV,2) тенту:
Виготовлений з міцного водонепроникного матеріалу.
Стійкий до дії УФ-променів
Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев і пташиного посліду. і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин.
Відводить вологу (паропроникний) при плюсовій температурі повітря,
Внутрішня частина вона не залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре.
У центрі тенту нанесений напис із зазначенням назви та логотипу продукції-виробника, що дає вам гарантію підлін. одягати: витягнутий з упаковки намет помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.36 мм |
| Довжина | 4050 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 4050 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | M |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 1 930,50 ₴





