
- Готово до відправки
- Код: 108364
Автомобільний тент Kegel Basic Garage Hatchback/Combi L2 (430-455 см)
2 090,20 ₴
Тент на хетчбек 430-455 см Kegel-Blazusiak Basic Garage Hatchback/Combi L2 5-3958-241-3021
Тент серії Basic Garage виконаний з міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, прохід, прохід багатошарового водонепроникного матеріалу.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого одношарового матеріалу.
Для автомобілів довжиною: 430-455 см
Використання:
ALFA ROMEO Giulietta
BMW Seria 3
Chevrolet CITROEN C4, DS5
DACIA Logan kombi
DAEWOO Tacuma
FIAT Marea Weekend
FORD Фокус (II, III) мітка, Focus kombi I 1998-2005, Focus kombi II 2003-2011
i30
KIA Cerato, Cee'd hatchback/kombi
LANCIA Дельта, Дедра Комбі, Лібра Комбі
MAZDA 323 hatchback, 3 hatchback, 323f, CX-3
MITSUBISHI Carisma hatchback, Lancer habr (J), Астра III (H) мітки/комбі, Астра II (Г) комбі, Астра I (F) комбі
PEUGEOT 307 kombi, 308 kombi
RENAULT Megane (I, II) kombi, Megane I Grandtour kombi, Megane II Grandtour kombi, Megane II hatchback
ROVER 45 hatchback
SEAT Altea, Toledo od 2004
SKODA Octavia kombi
TOYOTA Prius, Corolla hatchback/kombi, довжиною більше 4300 мм VOLVOWWABR IV, Golf V50
Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений із міцнісного водонепроникного матеріалу.
Стійкий до дії УФ-променів
Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев. шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин. Відводить вологу (паропроникнення) виготовлена з гладкої тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре. продукції та її високої якості.
Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.36 мм |
| Довжина | 4.55 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 4550 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 2 090,20 ₴





