
- Готово до відправки
- Код: 106582
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage Sedan XL (472-500 см)
2 685,50 ₴
Тент на седан Kegel-Blazusiak Mobile Garage Sedan XL /5-4113-248-3020
Тент виконаний з дуже міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, що проходить через капот, дах і багажник, виконана з тришарової води. пропускає утворюються під тентом випаровування.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого і паропроникного нетканого матеріалу SPUNBOND.
Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкція тенту, забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, запобігаючи утворенню іржі.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Тент рекомендований для автомобілів з такими габаритами:
Довжина: 472-500 см
Висота: 126-13 5
Chevrolet Corsica, Беретта, Еванда
CITROEN XM, C4 седан
DODGE Stratus
FORD Mondeo, Scorpio
GAZ 24 Wołga
HYUNDAI i40
INFINITI M35
Optima
LEXUS GS
MERCEDES Klasa E
NISSAN Maxima
OPEL Insignia, Астра IV (J)
PEUGEOT 607, 508
RENAULT Talisman
ROVER 75, 820
SKODA Superb
S80
Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений з водонепроникної мембранної тканини, що добре пропускає випаровування.
Стійкий до дії УФ-променів
Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів та дерев. />Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин.
Внутрішня частина, залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре.
У центрі тенту нанесений напис із зазначенням назви та логотипу компанії-виробника, а також назва матеріалу, з якого він виготовлений, з якого він виготовлений.
Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.36 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 5000 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 2 685,50 ₴






