
- Готово до відправки
- Код: 108302
Автомобільний тент Kegel Optimal Garage SUV/off Road L (430-460 см)
2 679,60 ₴
-
Тент автомобільний на джип L 430-460 см Kegel-Blazusiak Optimal Garage 5-4330-241-2092
Високоякісні тенти на автомобіль серії це чудове технологічне рішення для захисту автомобіля від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Тенти Optimal Garage виготовляються в Польщі, з польської сировини зі збереженням усіх якісних стандартів Європейського Союзу. Тенти Optimal Garage підтримують майже повну герметичність.
Водонепроникний захисний тент із системою "mikrovent" відводить вологу з-під тенту, тому підходить для захисту автомобіля від складних погодних умов у будь-яку пору року. Тент чудово захищає автомобіль від дощу, снігу, сонця, пилу, піску та інших забруднень. Чохол має високу стійкість до несприятливих атмосферних умов, зокрема сонячних променів (УФ) та атмосферних опадів.
З зовнішнього боку тент не поглинає воду і стійкий до забруднення. З внутрішньої сторони тент виготовлений з гладкого матеріалу, безпечного для покриття вашого автомобіля. Тент обладнаний шнурком/мотузкою по периметру, завдяки чому міцно і надійно тримається на автомобілі, навіть у разі сильних поривів вітру. посліду, квіткового пилку.
Зберігає від: корозії, вицвітання, потемніння лакофарбового покриття та хромованих елементів
Гладкий зсередини матеріал не дряпає і не матує Ваш транспортний засіб
Захищає весь транспортний засіб, включаючи пороги та колісні арки. не займає багато місця
Обладнаний шнурком/мотузкою по всьому периметру, завдяки чому міцно і надійно тримається на автомобілі, навіть у разі сильних поривів вітру
Система "mikrovent" відводить вологу з-під чохла.
Підбір тенту буде експлуатуватися тент:Монтаж тенту: тент дуже легко і швидко одягати:
Покладіть тент на дах вашого автомобіля, надрукованому логотипом зовні.
Сорієнтуйте тент щодо переда і заду автомобіля (вірьовка для затягування тенту завжди розташована позаду!) колу внизу і надійно зав'яжіть.
Увага! Не використовуйте тент на брудній машині або автомобілі, поверхня якого покрита хімічними речовинами, що виділяють пари. Тент призначений для використання тільки на припаркованому автомобілі – його не можна використовувати при транспортуванні, наприклад, на евакуаторі.Матеріали:
верх – водонепроникний багатошаровий мембранний матеріал сірого кольору
боки - поліпропілен + поліетилен (ПП + ПЕ) коричневого кольору
Рекомендації з догляду: ручне прання при температурі 40 °C Застосування тенту: X (E83)
DACIA Duster
FORD Kuga, Escape
HONDA CR-V
HYUNDAI Tucson, ix35
JEEP Patriot
KIA Sportage
LAND ROVER Freelander
MAZDA CX-5
MITSUBIS Qashqai
RENAULT Koleos
SSANGYONG Korando
SUBARU Forester
SUZUKI Grand Vitara
TOYOTA Rav4, 4Runner
VOLKSWAGEN Тігуан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.56 мм |
| Довжина | 4.6 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1560 |
| Довжина, мм | 4600 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 2 679,60 ₴






