
- Готово до відправки
- Код: 108297
Автомобільний тент Kegel Optimal Garage Hatchback/kombi L1 (405-430 см)
2 255,20 ₴
-
Тент на хетчбек та універсал L1 405-430 см Kegel-Blazusiak Optimal Garage
Високоякісні тенти на автомобіль серії Optimal Garage – це чудове технологічне рішення для захисту автомобіля від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Тенти Optimal Garage виготовляються в Польщі, з польської сировини зі збереженням усіх якісних стандартів Європейського Союзу. Тенти Optimal Garage підтримують майже повну герметичність.
Водонепроникний захисний тент із системою "mikrovent" відводить вологу з-під тенту, тому підходить для захисту автомобіля від складних погодних умов у будь-яку пору року. Тент чудово захищає автомобіль від дощу, снігу, сонця, пилу, піску та інших забруднень. Чохол має високу стійкість до несприятливих атмосферних умов, зокрема сонячних променів (УФ) та атмосферних опадів.
З зовнішнього боку тент не поглинає воду і стійкий до забруднення. З внутрішньої сторони тент виготовлений з гладкого матеріалу, безпечного для покриття вашого автомобіля. Тент обладнаний шнурком/мотузкою по периметру, завдяки чому міцно і надійно тримається на автомобілі, навіть у разі сильних поривів вітру. посліду, квіткового пилку.
Зберігає від: корозії, вицвітання, потемніння лакофарбового покриття та хромованих елементів
Гладкий зсередини матеріал не дряпає і не матує Ваш транспортний засіб
Захищає весь транспортний засіб, включаючи пороги та колісні арки. не займає багато місця
Обладнаний шнурком/мотузкою по всьому периметру, завдяки чому міцно і надійно тримається на автомобілі, навіть у разі сильних поривів вітру
Система "mikrovent" відводить вологу з-під чохла.
Підбір тенту буде експлуатуватися тент:Монтаж тенту: тент дуже легко і швидко одягати:
Покладіть тент на дах вашого автомобіля, надрукованому логотипом зовні.
Сорієнтуйте тент щодо переда і заду автомобіля (вірьовка для затягування тенту завжди розташована позаду!) колу внизу і надійно зав'яжіть.
Увага! Не використовуйте тент на брудній машині або автомобілі, поверхня якого покрита хімічними речовинами, що виділяють пари. Тент призначений для використання тільки на припаркованому автомобілі – його не можна використовувати при транспортуванні, наприклад, на евакуаторі.Матеріали:
верх – водонепроникний багатошаровий мембранний матеріал сірого кольору
боки - поліпропілен + поліетилен (ПП + ПЕ) коричневого кольору
Рекомендації по догляду: ручне прання при температурі 40 °C Застосування тенту: AL3 3, AL3 AUDI A3
BMW Seria 1
Chevrolet Aveo 2011 (T300)
CITROEN ZX, Xsara, C3 Picasso
DACIA Sandero
DAEWOO Lanos шапка, Nexia шапка, FIAT Bravo, B-Max, Фокус I, Escort kombi
HONDA Jazz від 2015, Civic до 2014
HYUNDAI Pony, ix20
KIA Venga, Soul, Rio kombi
MERCEDES Klasa B, Klasa A W176 / NISSAN Note />PEUGEOT 307, 308, 207 hatchback/kombi
RENAULT 19, Captur, Megane (I, II, III) капелюшок, Clio (III, IV)
SEAT Леон (I, II, III) hatchback
SKODA Roomster, Fabia hatchback/kombi
TATA Indigo
TOYOTA Auris, Corolla hatchback/kombi
VOLKSWAGEN Golf Plus, Golf (III, IV, V, VI, VII), Поло IV від 2002
VOLVO C30
&
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.48 мм |
| Довжина | 4.05 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1.36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1480 |
| Довжина, мм | 4050 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Колір | Бежево-сірий |
| Ширина, мм | 1360 |
- Ціна: 2 255,20 ₴






