
- Готово до відправки
- Код: 106222
Автомобільний тент Kegel Basic Garage XL Off Road/SUV (450-510 см)
2 512 ₴
Тент на джип 450-510 см Kegel-Blazusiak Basic Garage XL Off Road/SUV 5-3969-241-3021
Тент серії Basic Garage виконаний з міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, що проходить водонепроникного матеріалу.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого одношарового матеріалу.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Тент рекомендований для автомобілів з наступними габаритами:
Довжина: 450-510 см
Висота: 150-1> автомобілі: AUDI Q5
BMW X5, X3 (F25)
CHEVROLET Orlando, Captiva
CHRYSLER Pacifica
FIAT Freemont
FORD Explorer
HYUNDAI Santa Chero> ROVER Defender, Discovery
MERCEDES GLK
MITSUBISHI Pajero
NISSAN Murano, Pathfinder
SAAB 9-4X, 9-7X
SANGYONG Kyron, Musso, Rexton
TATA Safari
TOYOTA />Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений із міцнісного водонепроникного матеріалу.
Стійкий до дії УФ-променів
Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев і пташиного помету. колу, завдяки чому міцно і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру. Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин. лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин та потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре.
У центрі тенту нанесений напис із зазначенням назви та логотипу компанії-виробника.
Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.6 мм |
| Довжина | 5.1 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1600 |
| Довжина, мм | 5100 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 2 512 ₴





