
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PZ-P30021
Тент автомобільний M Milex Polister (дзеркало замок сумка) сірий PZ-P30021
960,30 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні тенти Milex виготовляється з водотривкого матеріалу. Насамперед він служить захистом для вашої машини в різні періоди року і в будь-яку нельотну погоду, тобто коли йде дощ чи сніг, коли дме сильний вітер і вашу машину можуть зашкодити відламані гілки дерев. А також враховуючи те, що тент виготовлений зі світловідбивної тканини, він запобігає перегріву повітря всередині машини спекотним літом, і в свою чергу не дає зіпсувати лакофарбову поверхню автомобіля. Цей тент Milex настільки зручний, що ви можете відкрити при необхідності за допомогою замка, і не треба знімати тент. До того ж його зручно зберігати в компактній сумці, яка не займе багато місця в багажнику.
Купити автомобільні тенти Milex Polister (дзеркало замок сумка) на pokrovavto.com.ua !
Бренд Milex
Артикул Polyester M
Колір сірий
Довжина 432 см
Ширина 165 см
Висота 119 см<
Купити автомобільні тенти Milex Polister (дзеркало замок сумка) на pokrovavto.com.ua !
Бренд Milex
Артикул Polyester M
Колір сірий
Довжина 432 см
Ширина 165 см
Висота 119 см<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Висота | 1.19 мм |
| Довжина | 4320 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1190 |
| Довжина, мм | 4320 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент без підкладки |
| Розмір | M |
| Ширина, мм | 1650 |
- Ціна: 960,30 ₴





