
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 102135
Домкрат ромбовидний 2т з ручкою підйом 120-415 мм Alca 436 200 коробка
1 299,10 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Міцний інструмент для екстрених змін та перевірок шин. Завдяки невеликій вазі та компактному дизайну, цей домкрат зручно розміщувати в швидкодоступному при необхідності місці. Для позашляховиків, фургонів та 4х4 автомобілів
Особливо надійна якість для використання до -50°C
Опора обертається
Дуже зручний і стійкий у використанні
Рекоменду. Не рекомендується для автомобіля низької висоти. Характеристики EAN 4028224436203 Вага 3,3 кг
Вантажопідйомність 2 т
Висота підйому 120 – 415 мм
Габарити 450x114x
Міцний інструмент для екстрених змін та перевірок шин. Завдяки невеликій вазі та компактному дизайну, цей домкрат зручно розміщувати в швидкодоступному при необхідності місці. Для позашляховиків, фургонів та 4х4 автомобілів
Особливо надійна якість для використання до -50°C
Опора обертається
Дуже зручний і стійкий у використанні
Рекоменду. Не рекомендується для автомобіля низької висоти. Характеристики EAN 4028224436203 Вага 3,3 кг
Вантажопідйомність 2 т
Висота підйому 120 – 415 мм
Габарити 450x114x
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Висота підйому | 415 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 120 |
| Висота підіймання (мм) | 415 |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 3,33 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
- Ціна: 1 299,10 ₴









