
- Готово до відправки
- Код: 106580
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage, Sedan M /5-4111-248-3020
2 350,30 ₴
Тент на седан 380-425 см. Kegel-Blazusiak Mobile Garage M /5-4111-248-3020
Тент виконаний з дуже міцного матеріалу високої якості.
Верхня частина тенту, що проходить через капот, дах і багажник, виконаний через капот, дах і багажник, воду ззовні, але добре пропускає випаровування, що утворюються під тентом.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого та паропроникного нетканого матеріалу SPUNBOND.
Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкція тенту, забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, запобігаючи утворенню іржі.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Тент рекомендованих для автомобілів з наступними габаритами:
Довжина: 380-425 см
Висота: 126-1 автомобілів: DACIA Nova, SuperNova, Solenza, Logan I
DAEWOO Lanos
FIAT Siena, Albea
FORD Оріон, Escort hatchback
HYUNDAI Accent Hatchback, Excel Hatchback
KIA Rio sedan
LADA 2 1990-1996
OPEL Астра I (F) Седан, Астра II (Г) Седан, Астра II (Г) сітки
PEUGEOT 206 cc, 207 cc, 306 cabrio
RENAULT Thalia, 19 sedan
SKODA Fabia />TOYOTA Yaris sedan do 2002
VOLKSWAGEN Поло (III) до 2001, Поло IV від 2002
Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений з водонепроникної мембранної тканини, добре пропускає випаровування.
Стійкий до дії снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев і пташиного посліду.
Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.Тент захищає ваш покриття, подряпин. Внутрішня частина тенту виготовлена з тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин і потертостей. Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання. Тент виконаний в сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре. логотипу компанії-виробника, а також назва матеріалу, з якого він виготовлений, що дає вам гарантію в справжності продукції та її високої якості. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.48 мм |
| Довжина | 4.25 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1480 |
| Довжина, мм | 4250 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | M |
| Ширина, мм | 1360 |
- Ціна: 2 350,30 ₴




