
- Готово до відправки
- Код: 106583
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage SUV L (430-460 см)
2 797,70 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент на джип Kegel-Blazusiak Mobile Garage SUV L /5-4122-248-3020 Тент виконаний з дуже міцного матеріалу високої якості: Верхня частина тенту, що проходить через капот, дах і багажник, виконана з тришарової водонепроникної мембранної тканини, яка не пропускає воду ззовні. Бічні частини виконані з міцного, водостійкого та паропроникного нетканого матеріалу SPUNBOND. Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкція тенту, забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, запобігаючи утворенню іржі. Застосування: Тент рекомендований для автомобілів з наступними габаритами: Довжина: 430-460 см Висота: 146-156 см AUDI Q3 BMW X1, X3 (E83) MAZDA CX-5 MITSUBISHI Outlander NISSAN X-Trail, Qashqai RENAULT Koleos SSANGYONG Korando SUBARU Forester SUZUKI Grand Vitara TOYOTA Rav4, 4Runner VOLKSWAGEN Тигуан VOLVO XC60 Характеристики та переваги тенту: Стійкий до дії УФ-променів Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів та дерев, листя, соку дерев та пташиного посліду. Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно та надійно фіксований тент на автомобілі навіть під час сильних поривів вітру. Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин. Внутрішня частина тенту виготовлена з тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин та потертостей. Призначений як для тимчасового, так і для тривалого використання. Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний та добре виглядає добре. У центрі тенту нанесено напис із зазначенням назви та логотипу компанії-виробника, а також назва матеріалу, з якого він виготовлений, що дає вам гарантію у справжності продукції та її високої якості. Тент дуже легко і швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі. На товар поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.56 мм |
| Довжина | 4.6 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1560 |
| Довжина, мм | 4600 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1950 |
- Ціна: 2 797,70 ₴





