
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 109814
Домкрат гідравлічний підкатний 3т підйом 135-495 мм Elegant EL 350 009 коробка
6 570,30 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Вантажопідйомність: 3 тонни - ідеально підходить для більшості легкових автомобілів та легковантажних авто.
- Мінімальна висота підйому: 135 мм - дозволяє легко піднімати автомобіль з низьким кліренсом.
- Максимальна висота підйому: >Простота в експлуатації: Дамкрат легко використовувати, навіть якщо ви не професіонал.
- Швидкість та плавність підйому: Гідравлічна система забезпечує швидке та плавне підняття вантажу без ризику пошкодження автомобіля.
- мобільність: Легка і компактна конструкція дозволяє легко переміщати домкрат до місця роботи.
- Довга ручка: Для вашої зручності домкрат оснащений довгою ручкою, яка робить керування більш легким і менш фізично навантажувальним.
безпечними завдяки нашому підкатному гідравлічному домкрату з вантажопідйомністю 3 тонни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Висота підйому | 495 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Подкатниє |
| Висота підхоплення (мм) | 135 |
| Висота підіймання (мм) | 495 |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 3 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 35 |
| Тип (Рожечка) | Гідравлічні |
| Тип домкрата | Гідравлічний підкатний |
- Ціна: 6 570,30 ₴



