
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 109815
Домкрат гідравлічний підкатний 3т підйом 140-430 мм Elegant EL 350 008 коробка
3 742,40 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат Hercules Elegant Maxi – це ідеальний вибір для всіх автомобілістів та майстрів, які цінують зручність, надійність та універсальність. Вироблений польським брендом Elegant, цей гідравлічний підкатний домкрат володіє всіма необхідними характеристиками для проведення ремонтних, сервісних та діагностичних робіт.
Переваги Hercules Elegant Maxi:
- Універсальність: Цей домкрат підходить для використання в гаражі, на СТО, а також в домашніх умовах для виконання різних завдань.
- Компактність: Завдяки своїм компактним розмірам, він легко зберігається в багажному відділенні вашого автомобіля або в гаражі. надійність: Металевий корпус та широка основа гарантують надійність та стійкість домкрата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Висота підйому | 430 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Подкатниє |
| Висота підхоплення (мм) | 140 |
| Висота підіймання (мм) | 430 |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 3 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 35 |
| Тип (Рожечка) | Гідравлічні |
| Тип домкрата | Гідравлічний підкатний |
- Ціна: 3 742,40 ₴



