
- Готово до відправки
- Код: 108289
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage Sedan XXL (500-535 см)
2 797,70 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал тенту спанбонд, тришарова мембранна тканина, поліпропілен + поліетилен. пилку
Розмір XXL
Довжина 535 cм
Ширина 136 cм
Висота148 cм
Вага2.40 кг
Додатково
Колір сірий
Упаковка сумка з ручкою
Розмір XXL
Довжина 535 cм
Ширина 136 cм
Висота148 cм
Вага2.40 кг
Додатково
Колір сірий
Упаковка сумка з ручкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.48 мм |
| Довжина | 5.35 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1480 |
| Довжина, мм | 5350 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XXL |
| Ширина, мм | 1360 |
- Ціна: 2 797,70 ₴




