
- Готово до відправки
- Код: 106581
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage Sedan L (425-470 см)
2 573,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал тенту спанбонд, тришарова мембранна тканина, поліпропілен + поліетилен. пилку
Розмір L
Довжина 470 cм
Ширина136 cм
Висота148 cм
Вага2.11 кг
Додатково
Колір сірий
Упаковка сумка з ручкою
Розмір L
Довжина 470 cм
Ширина136 cм
Висота148 cм
Вага2.11 кг
Додатково
Колір сірий
Упаковка сумка з ручкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.36 мм |
| Довжина | 4.7 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 4700 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 2 573,30 ₴






