
- Готово до відправки
- Код: 106225
Тент автомобільний Kegel Basic Garage Sedan XL (472-500 см)
2 178,70 ₴
Тент на седан 472-500 см Kegel-Blazusiak Basic Garage Sedan XL /5-3964-241-3021
Тент серії Basic Garage виконаний з міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, що проходить водонепроникного матеріалу.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого одношарового матеріалу.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Тент рекомендований для автомобілів з наступними габаритами:
Довжина: 472-500 см
Висота: 1/6 для 1/6 дюймів автомобілів: AUDI A6
BMW Seria 5
Chevrolet Corsica, Беретта, Еванда
CITROEN XM, C4 седан
DODGE Stratus
FORD Mondeo, Scorpio
GAZ 24 Woіga
JAGUAR S-Type, XF
KIA Clarus, Optima
LEXUS GS
MERCEDES Klasa E
NISSAN Maxima
OPEL Insignia, Астра IV (J)
PEUGEOT 607, 508
RENAULT Talisman
/>VOLKSWAGEN Passat
VOLVO S80
Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений з міцнісного водонепроникного матеріалу.
Стійкий до дії УФ-променів
Позбавляє від дощу, снігу, інею, вітру, пилу та дерев помета.
Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин.
повітря.
Внутрішня частина тенту виготовлена з гладкої тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає добре.
компанії-виробника, що дає вам гарантію справжності продукції та її високої якості.
Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.36 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 5000 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1200 |
- Ціна: 2 178,70 ₴




