
- Готово до відправки
- Код: 106586
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage VAN L480 (470-490 см) BUS
4 253 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовується для:
Citroen Jumpy ІІ 2007 - Fiat Scudo II 2007 -
KiaPregio II 2004-2007
Mercedes Benz & Vito II, ІІІ з 2003 -
2014
Nassan Primaster
Opel Vivaro I 2001-2014
Peugeot Expert II 2007-
Trafic II 2001-2014
Toyota Proace
Citroen Jumpy ІІ 2007 - Fiat Scudo II 2007 -
KiaPregio II 2004-2007
Mercedes Benz & Vito II, ІІІ з 2003 -
2014
Nassan Primaster
Opel Vivaro I 2001-2014
Peugeot Expert II 2007-
Trafic II 2001-2014
Toyota Proace
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.2 мм |
| Довжина | 4.32 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Мінівен |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1200 |
| Довжина, мм | 4320 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1650 |
- Ціна: 4 253 ₴




