
- Немає в наявності
- Код: 109127
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage LAV L (424-443 см) 5-4136-248-3020
2 685,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний тент на мінівен, фургон 424 - 443 см Kegel-Blazusiak Mobile Garage LAV L 5-4136-248-3020
Тент виготовлений з дуже міцного матеріалу високої якості:
- Верхня частина тенту, що проходить через капот, дах і багажник, виконана з тришарової водонепроникної мембранної тканини, яка не пропускає воду ззовні, але добре пропускає випари, що утворюються під тентом. SPUNBOND.
Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкція тенту, забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, запобігаючи утворенню іржі.
Застосування:
Для мінівенів і фургонів довжиною 423-443 см, висотою 150-160 см. 438cm) Berlingo II, рестайлінг (2012-2018;438cm)
Характеристики та переваги тенту:
- Виготовлений з водонепроникної мембранної тканини, що добре пропускає випаровування.
- Стійкий до дії УФ-променів
- Позбавляє від дощу, снігу, снігу, снігу листя, соку дерев та пташиного посліду.
- Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно і надійно фіксований тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
- Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення
- Внутрішня частина тенту виготовлена з тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин і потертостей.
- Призначений як для тимчасового, так і для тривалого використання.
-
Тент виконаний у сірому кольорі, який дуже практичний і добре виглядає.
вказівкою назви та логотипу компанії-виробника, а також назвою матеріалу, з якого він виготовлений, що дає вам гарантію у справжності продукції та її високій якості. Зорієнтувавши тент щодо переда і заднього автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) розділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб правильно зафіксувати тент на автомобілі.
Продукцію фірми якості Європейського Союзу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.6 мм |
| Довжина | 4240 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Мінівен |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1600 |
| Довжина, мм | 4240 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1500 |
- Ціна: 2 685,50 ₴






