
- Готово до відправки
- Код: 794700
Світлодіодна автолампа Winso Led H7 12/24V потужність 50Вт світловий потік 5000Лм температура 6500K
787,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Напруга живлення | 24 В |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H7 |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Світлодіодні |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Категорія | Світлодіодні лампи (LED) |
| Підбір по потужності | 50 Вт |
| Світловий потік, lm | 5000 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 787,30 ₴





